O nas

Jesteśmy polską firmą z zagranicznym doświadczeniem projektującą i wykonującą stoiska targowe .
Lata praktyki w dziedzinie stolarstwa meblowego oraz stale poszerzana wiedza na licznych szkoleniach oraz kompetencje naszego zespołu pozwalają nam na zrealizowanie najbardziej skomplikowanej zabudowy stoiska targowego.

Jako nowoczesna i kreatywna firma jesteśmy na bieżąco w zakresie technologii oraz współczesnego wzornictwa stoisk wystawienniczych. Korzystamy z nowoczesnych technologicznie maszyn i urządzeń do obróbki grafiki wielkoformatowej oraz najwyższej jakości maszyn CNC do obróbki drewna oraz drukarek 3D . Podejmujemy się wykonywania zleceń o każdym stopniu skomplikowania, jak również jesteśmy w stanie poszerzyć swoją ofertę by sprostać realizacji każdego wymagającego projektu. Zapewniamy, że wykonane przez nas stoiska będą przyciągać uwagę oraz wyróżniać się spośród innych wyglądem, jakością oraz oryginalnością.

Co zyskasz korzystając z naszym usług?

meble na wymiar warszawa

Stoiska targowe, które sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom

szafy na zamówienie warszawa

Kompleksową usługę - od pomiaru do montażu

meble na wymiar warszawa

Szybką i profesjonalną obsługę - skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

szafy na zamówienie warszawa

Perfekcyjne otwieranie i zamykanie - dzięki zastosowaniu w meblach wysokiej klasy mechanizmów

Autoryzowany partner jakości Blum - szafy na zamówienie warszawa Kerrock - szafy na zamówienie warszawa Drewpol - szafy na zamówienie warszawa Peka - meble na wymiar warszawa Sevroll - meble na wymiar warszawa

Systemowe rozwiązania technik montażu mebli festpool - meble na wymiar warszawa